• wszystkie
 • samozatrudnienie
 • umowa o dzieło
 • umowa o pracę
 • umowa zlecenie
 • wszystkie
 • kontrakt
 • niepełny etat
 • pełny etat
 • praca dodatkowa
 • praca tymczasowa
 • staż / praktyka
 • brak
 • orzeczenie o niepełnosprawności
Pomoc

Jak dodać ofertę?

 

1. kliknij DLA FIRM, wybierz interesujący Cię okres publikacji Twojej oferty i kliknij DODAJ OFERTĘ i Zaloguj się (jeżeli nie masz konta, to kliknij Rejestracja pod polami do logowania). Możesz również zalogować się poprzez Facebook

2. jeżeli wcześniej tego nie zrobiłeś, to wejdź w Ustawienia konta / Dane do faktury i wypełnij wszystkie pola – część z nich będzie automatycznie uzupełniała pola zamieszczanej przez Ciebie oferty - po zaakceptowaniu wprowadzonych danych (Zapisz) Twoje konto zostanie utworzone

3. wybierz + DODAJ OFERTĘ PRACY i postępuj wg instrukcji

 

 

 

 

Jak spowodować, żeby na ofertę wpływało więcej aplikacji pracowników?

 

Jeżeli chcesz, aby Twoja oferta była widoczna w pierwszej kolejności, skorzystaj z usługi Promowanie oferty. Możesz ją połączyć również z Wyróżnienie oferty kolorem. Takie zestawienie zagwarantuje Ci wielokrotnie większą odwiedzalność Twojej oferty a co się z tym wiąże zwiększenie ilości kontaktujących się z Tobą przyszłych pracowników.

 

W miarę upływu czasu Twoja oferta bez względu na to czy znajduje się w ofertach Promowanych czy we Wszystkich ofertach – zacznie spadać w dół, spychana przez nowe oferty. Dzięki usłudze Podbij ofertę możesz powrócić ze swoją ofertą na samą górę wyników wyszukiwania. Swoją ofertę możesz podbijać wielokrotnie – zależnie do tego, jak bardzo zależy Ci na znalezieniu interesującego Cię pracownika.

 

 

 

 

Trzy ścieżki aby móc Promować, Wyróżnić lub Podbić (odświeżyć) swoją ofertę.

 

1. Przed publikacją oferty - podczas dodawania oferty pracy:

 

„rejestracja / logowanie” > „dodaj ofertę pracy” > segment „czas publikacji oferty” - wybierz sposoby promocji oferty klikając na odpowiednie pola na dole formularza > kliknij "zapisz" > kliknij "opłać"

 

2. Po opublikowaniu oferty z poziomu Panelu użytkownika:

 

„logowanie” > „moje oferty pracy” > „zmień” (kliknij symbol ołówka) > segment „czas publikacji oferty” - wybierz sposoby promocji oferty klikając na odpowiednie pola na dole formularza > kliknij "zmień" > kliknij "opłać"

 

3. Po opublikowaniu oferty podczas przeglądania swojej oferty:

 

a) kiedy JESTEŚ ZALOGOWANY

 

wybierz i kliknij przycisk „promuj tą ofertę”, „wyróżnij tą ofertę” lub „podbij (odśwież) tą ofertę” > kliknij „opłać”

 

b) kiedy NIE JESTEŚ ZALOGOWANY

 

wybierz i kliknij przycisk „promuj tą ofertę”, „wyróżnij tą ofertę” lub „podbij (odśwież) tą ofertę” > „logowanie” > „moje oferty pracy” > „zmień” (kliknij symbol ołówka) > segment „czas publikacji oferty” - wybierz sposoby promocji oferty klikając na odpowiednie pola na dole formularza > kliknij "zmień" > kliknij "opłać"

 

 

 

Jak poprawić / zmodyfikować / przedłużyć / usunąć swoją ofertę?

 

Ścieżka: logowanie (ręczne lub przez Facebooka) > Panel Użytkownika > Moje oferty pracy

 

Tu możesz zobaczyć wszystkie swoje oferty pracy, czas do którego będą publikowane, obejrzeć statystyki (ilość wyświetleń), aktywować, przedłużyć, PODBIĆ, WYRÓŻNIĆ, PROMOWAĆ, edytować czy usunąć.

Jak znaleźć oferty z konkretnej miejscowości, powiatu czy województwa?

 

Zacznij wpisywać w pole z napisem „Cała Polska” litery miejscowości, powiatu lub województwa gdzie szukasz pracy – wyszukiwarka pokaże Ci rozwijaną listę miejscowości, powiatów i województw w których nazwie znajdują się wpisywane przez Ciebie litery.

 

Jeżeli wybrałeś konkretną miejscowość i nie znalazłeś/aś tam interesujących Cię ofert kliknij na pole „0 km” i z rozwijanego menu wybierz odległość od wybranej miejscowości w której mamy poszukać dla Ciebie ofert.

 

 

 

 

Jak mogę bardziej dopasować wyniki wyszukiwania do tego co mnie interesuje (np. Dokładna kategoria czy rodzaj umowy), bo wyszukiwarka wyświetla bardzo dużo ofert?

 

Po lewej stronie masz FILTRY. Zaznacz „klikiem” to co Cię interesuje a pokazane wyniki zostaną dopasowane do tego co zaznaczyłeś/aś. Wszystkie wybrane przez Ciebie FILTRY pokazywane są nad wyszukiwarką, żeby je wyłączyć kliknij na znak (X).

 

 

 

 

Jak mam zaznaczyć oferty, które mnie interesują podczas przeglądania ofert, żebym potem mógł/mogła je spokojnie przeczytać i napisać do wybranych pracodawców?

 

Na liście wyników wyszukiwania każda oferta posiada pusty czerwony kwadrat (obok daty dodania oferty) – kliknij na niego a zaznaczona oferta trafi do „OBSERWOWANE OFERTY” - tm będziesz miała/miała zebrane wszystkie oferty, które zaznaczyłeś/aś.

 

 

 

 

Czym się różni „wyślij wiadomość pracodawcy” od „aplikuj teraz” i kiedy mogę dołączyć do maila cv?

 

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ PRACODAWCY to coś w rodzaju Twojego zapytania do Pracodawcy – jeżeli chciałbyś/chciałabyś dowiedzieć się czegoś więcej o oferowanej pracy. Tu nie można przesyłać CV i aplikować na oferowane stanowisko.

 

APLIKUJ TERAZ to tradycyjne zgłoszenie Twojej kandydatury na opisywane stanowisko pracy. Tutaj podajesz już więcej swoich danych przyszłemu Pracodawcy oraz do wiadomości możesz dołączyć swoje CV.

 

 

 

 

Czy żeby wysłać wiadomość do pracodawcy czy aplikować na ofertę muszę założyć konto w serwisie fachpraca.pl?

 

Tak, innej możliwości nie ma. Twoje dane osobowe są chronione zgodnie z zapisami RODO – więcej informacji na temat ochrony Twoich danych znajdziesz w Polityce prywatności.

 

 

 

 

Czy muszę się logować czy zakładać konto, żeby dodać opinię o pracodawcy (obecnym lub byłym)?

 

Nie. Pracodawców oceniamy anonimowo, bez konieczności zakładania konta czy logowania się. Każda osoba może tylko raz dodać OPINIĘ O PRACODAWCY i ocenić pracodawcę (jedno IP komputera = jedna ocena)

 

 

 

 

Czy mogę włączyć powiadamiacz na więcej niż jedno stanowisko pracy – np. Stolarz meblowy i opiekunka?

 

Tak, możesz włączać POWIADAMIACZ dla tylu stanowisk, dla ilu chcesz, nie tylko dla Ciebie, ale również dla członków Twojej rodziny czy znajomych. Możesz również w dowolnej chwili każdy z tych POWIADAMIACZY wyłączyć.